Garaże wykonane w naszej technologii

Garaże wykonane w naszej technologii odpowiadają najwyższym normom. Konstrukcja stalowa sprawia, że garaż jest stabilny i wytrzymały. Obliczenia konstruktorskie spełniają wszystkie wytyczne.

Ściany zewnętrzne zbudowane z blachy w układzie kasetowej

Ściany zewnętrzne zbudowane są z blachy w układzie kasetowym, tak aby uzyskać idealnie płaską powierzchnię ściany zewnętrznej. Elewacja jest wykończona cienkowarstwowym tynkiem sylikonowym w dowolnej palecie kolorystycznej, co sprawia, że elewacja ma zapewnioną najwyższą ochronę na czynniki zewnętrzne oraz niską podatność na zabrudzenia z efektem samooczyszczenia. Ściany wewnątrz wykończone są farbą w kolorze białym również bardzo odporną na zabrudzenia, dzięki czemu uzyskujemy efekt czystego i estetycznego pomieszczenia.

Dach wykonany z kształtowników zimny giętych

Konstrukcja dachu wykonana jest z kształtowników zimny giętych, natomiast poszycie dachu z blachy trapezowej renomowanego producenta. Normy jakie spełnia nasz garaż pozwalają zbudować go na 90% powierzchni naszego kraju. Związane jest to ze strefami obciążenia śniegiem. Produkujemy garaże w standardzie do III strefy obciążenia śniegiem.

Współpraca z najlepszymi dostawcami

Stawiając na wyjątkową solidność naszych garaży współpracujemy z najlepszymi dostawcami stolarki okiennej i drzwiowej. Produkty firm Wiśniowski jak i Krispol słyną z wyjątkowej jakości, będąc tym samym wiodącymi producentami na europejskim rynku. Szeroka gama produktów pozwala na zadowolenie każdego Klienta. Każdy garaż wykończony jest orynnowaniem PCV i obróbką blacharską w wybranym kolorze.